درباره ویلن بیشتر بدانید

درباره ویلن آن چیزی که امروز می خواهم بگویم اینست که امروز تصور می شود که ویولن ها از همان ابتدا یک ساز زهی با ۴ رشته بوده است . اما وقتی تاریخچه ویولن را بررسی می کنیم می بینیم که در ابتدا از آن به عنوان ۷ رشته استفاده می شد.

اگرچه از نظر طراحی به مرور زمان یکسان بوده است ،اما با توجه به گرفتن و اندازه آن ، آنها در طول سال ها تعداد رشته ها را کاهش دادند و آنها را به ۴ رشته تبدیل کردند. تار ویولن  موهای اسب واقعی یا خط ماهیگیری در ساخت بایگانی استفاده می شود. این ویولن برای اولین بار در قرن شانزدهم در ایتالیا ظاهر شد و توسط مردی به نام ربک ساخته شد. مقاله قدیمی در مورد دانش ویولن و نوشتن وتر توسط Jambe de Fer در ۱۵۵۶ در لیون نوشته شده است. در طی این سالها ، ویولن ها از  اروپا شروع به پخش کردند.

درباره ویلن

در قرن هفدهم سازندگان ویولن مانند پائولو مگینی ، جوزپه گوارنو ، آنتونیو و استادیواراریوس شکل نهایی را به ساز دادند. تنه و ساقه طولانی تر هستند ، این پل کمی بالاتر است. ویولنی که برای استفاده در ارکسترها آغاز شد ، برای اولین بار در آثار کورتکشیا استفاده شد.

درباره ویولن ۲ یادگیری ویولن ، که یک ساز زهی است ، آنقدر که تصور می شود دشوار نیست ، زیرا این وسیله ای بی پروا است ، دوره ای از سازگاری وجود دارد و تمرین های فنی و تکرارها باید اغلب انجام شود.

شما می توانید پس از مطالعه دقیق ویولن را با یادگیری ساز ، آشنا کردن نت ها و تمرین با مطالعه ویولن اجرا کنید. اگر سعی کنید ویولن را به تنهایی بیاموزید ، احتمالاً شکست خواهید خورد و اطلاعات اشتباهی به دست خواهید آورد.در نتیجه نظریه و دانش نادرست ، تغییر آنچه که بعدها یاد می گیرید و حقیقت را یاد می گیرید ، دشوارتر خواهد بود.

به همین دلیل ، یادگیری آموزش خود با دانش حرفه ای از ابتدای دوره دقیق تر است. بعد از انجام کار دقیق و بیمار ، ممکن است در مدت زمان ۴ ماه بتوانید آهنگ بازی کنید. علاوه بر این ، مزایای آموزش اولیin ویولن بسیار بیشتر از آنچه تصور می کنید است. تکرار منظم و مداوم ، چه برای سرگرمی و چه برای اهداف حرفه ای ، می توانید موفق باشید.

 

مقالات دیگر:

 

شما عزیزان علاقمند می توانید برای سفارش ساخت ویولن خود با ما تماس بگیرید و یا اگر به نوازندگی و اموزش ویولن علاقمند هستید باز هم می توانید با فرمی در سایت آموزشگاه ماهون پر کنید و از ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

فهرست مطالب

اشتراک گذاری مطلب

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود به چت
به کمک نیاز دارید؟
سلام میتونم کمکتون کنم؟